O sklepie

Witamy w sklepie internetowy fabrykawycinanek, w którym oferujemy w głównej mierze szablony malarskie wielokrotnego uzytku z tworzywa oraz naklejki dekoracyjne z folii winylowiej jak i drukowane.
Naklejkami dekoracyjnymi i szablonami malarskimi, zajmujemy sie od 2008 roku. W tym czasie zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Ponad 5000 zrealizowanych zamówień indywidualnych, oraz kilkadziesiąt realizacji pełnych aranżacji wnętrz dla firm.
W chwili obecnej w naszym asortymencie znajdują się:

  • szablony malarskie z tworzywa – szablony wielokrotnego uzytku wykonane z półprzezroczytego tworzywa. Szablony są bardzo łatwe w aplikacji, za ich pomoca można wykonać powtarzalne wzory na całej ścianie.
  • szablony malarskie z folii – szablony jednokrotnego użytku. Dzięki zastosowaniu folii winylowej, mamy pewność że farba nie wypłynie pod wzór na malowanej powierzchni. Zalecane przy aplikacji szczegółowych i drobnych wzorów.
  • naklejki dekoracyjne z folii – naklejki wykonane z matowej lub błyszczącej folii. Naklejki imitują malowanie. Naklejki są dostępne w wielu ciekawych motywach jak roślinne, zwierzęta, orientalne, marokańskie, geometryczne, dla dzieci itd. Naklejki sa łatwe w aplikacji i dostępne w kilkudziesięciu kolorach, więc każdy znajdzie odpowiedni do własnej powierzchni.
  • naklejki dekoracyjne drukowane – naklejki z wielokolorowymi wzorami potrafią w ciekawy sposób ożywić pomieszczenia. Na dużą uwagę zasługują także malowane naklejki drukowane. Wzory są najpierw ręcznie malowane pastelami, następnie skanowane w wysokiej jakości, oraz drukowane w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu, wydruk posiada charakterystyczną dla papieru fakturę i pozwala odnieść wrażenie namalowanego wzoru w naszym wnętrzu.
  • dekoracje z pleksji – piękne dekoracje do eleganckich pomieszczeń. Wykonane są z pleksji 3mm w kolorze białym lub czarnym. Umieszczone na powierzchni i lekko odstające, powodują niesamowity wizualnie efekt.
  • dekoracje z pianki dla dzieci – dekoracje wykonane z bezpiecznej pianki, idelne jako ozdoba dziecięcych pokoików. dostępne w kilkudziesięciu motych zwierzęcych i roslinnych, urozmaicą przestrzeń Waszych pociech.
  • dekoracje sklejkowe – dekoracje uzywane głównie do decupage. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dekoracje służyłydo ozdoby wnętrz. motyty wycięte w sklejce, bardzo łatwo poddają się kolorowaniu farbami wodnymi. Dzięki temu nasze pociechy same mogą przygotować swoje kolorowe ozdoby, które następne mogą umieścić w swoim pokoiku.

Nasza oferta cały czas rozszerza się i codziennie dochodzą nowe wory. Jeśli jeszcze nie mamy w ofercie wzoru który by Państwa zainteresował, prosimy przesłać nam na e-mail interesujący Was projekt a my postaramy się go wykonać. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym drugim sklepem, w którym także oferujemy wszelkiej maści dekoracje wnętrz: www.twojewnetrze.com.pl

Zapraszamy do współpracy studia projektowe, sklepy z materiałami do wykańczania wnętrz. Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży hurtowej.