Naklejki Drukowane

Naklejki drukowane wykonane są z białej matowej folii samoprzylepnej. Wzór wycięty jest po obrysie, więc naklejki nie posiadają żadnej dodatkowej folii i idealnie wtapiają się w tło. Naklejki drukowane świetnie sprawdzą się nie tylko na ścianie, ale również do upiększania szafy, biurka czy drzwi. Nadają się do pokoju dziewczynki i chłopca.

Naklejki drukowane z serii “Leśny Świat” tworzone są najpierw na papierze, a następnie skanowane i przygotowane do druku. Dzięki takiemu tworzeniu, naklejki naklejone na ścianę wyglądają jak malowidło. Naklejka drukowana króliczek w kole będzie wyglądać pięknie nad biurkiem czy przy łóżeczku. Możemy łączyć naklejki ze sobą i tak tworzyć cudowne piramidki czy kolorowe scenki, które z pewnością ożywią i upiększą pokój naszej pociechy.

Zachęcamy także do tworzenia wystroju mieszanego, tzn użycia naklejek z tej kategorii i do tego szablonów do malowania. Możemy wzorując się kolorystyką naklejki drukowanej, użyć szablonu i namalować swoje własne niepowtarzalne dzieło obok. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą.

Showing 1–9 of 19 results

Showing 1–9 of 19 results