Szablony malarskie z tworzywa

Szablony z tworzywa w tej kategorii, wykonane są z tworzywa półprzezroczystego. Szablonywielokrotnego użytku. Nie wchodzą w reakcję z farbą, bardzo łatwo je oczyścić po malowaniu pod bieżącą wodą. Dzięki rozmaitym wzorom dostępnym w naszym sklepie, w prosty i tani sposób można ożywić wnętrze. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Szablony do malowania pozwalają tworzyć wzory wielokolorowe, np. łodygi kwiatów mogą być koloru zielonego, a poszczególne kwiaty innego wybranego koloru. Szablon malarski drzewa, pozwala np. na zastosowanie koloru brązowego na pniu drzewa, oraz koloru zielonego na listkach.
W ofercie szablonów z tworzywa, znajduje się wiele wzorów dedykowanych dla każdego pomieszczenia, np: pokoju dla dziecka, salonu, kuchni, łazienki, a także pomieszczeń biurowych. Szablony pozwalają malować także wzory na niestandardowych powierzchniach tj. drewniane meble, metalowa maska samochodu, betonowa ściana garażu, oraz wszelkich innych, jakie nam przyjdą tylko do głowy.
Seria mini-szablonów, pozwala dekorować także naszym pociechom. Wystarczy zastosować farby wodne i za pomocą pędzla lub gąbki, dzieci mogą już malować. Mini-szablony to motywy zwierzęce, roślinne, kwiatowe oraz inne na papier, tekturę, pudełka drewniane.

Showing 1–9 of 69 results

Showing 1–9 of 69 results